Pogotowie stomatologiczne

Ból zęba, zwłaszcza pojawiający się w nocy, o znacznym nasileniu może bardzo mocno uprzykrzyć życie i utrudnić normalne funkcjonowanie.

Nasz wykwalifikowany personel gotów jest zdiagnozować istniejący problem, bezboleśnie podać znieczulenie w chorą okolicę aby uśmierzyć ból oraz przeprowadzić niezbędne procedury aby dolegliwości nie powróciły, a pacjent mógł dokończyć leczenie w trybie planowym.

W przypadku zębów z dużym ubytkiem czy głębokim wypełnieniem koniecznie może być wdrożenie leczenia endodontycznego, potocznie zwanego kanałowym, w przypadku zębów wcześniej leczonych kanałowo, konieczne może okazać się powtórne leczenie kanałowe (reendo).

W ramach pogotowia stomatologicznego wykonujemy również zabiegi z zakresu chirurgi stomatologicznej ( usunięcie zęba, usunięcie korzeni, nacięcie ropnia), protetyki stomatologicznej ( naprawa pękniętej protezy, dostawienie zęba do protezy, ponowne zacementowanie korony czy mostu, wykonanie korony tymczasowej na złamany ząb).

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom służymy pomocą również w weekendy, od godz. 10 do 20, TYLKO po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

Godziny otwarcia pogotowia:

poniedziałek: 9-20
wtorek: 9-13
środa: 9-20
czwartek: 13-20
piątek: 9-13
sobota: rejestracja telefoniczna
niedziela: rejestracja telefoniczna

Czas oczekiwania na wizytę jest zbyt długi? Pilnie potrzebujesz pomocy? Wygodniejszy dojazd?

Specjalnie dla Państwa działamy również w nowej lokalizacji.

58-380-17-42 | rejestracja@amber-clinic.pl | Amber Clinic, ul.Noskowskiego 17A/U1, Gdańsk